fbpx

,,Dávám Vám tři měsíce!”. Nepotřebovala jsem ani dva…

Už jako malá holka jsem od maminky slýchávala: ,,Jsi blázen, optimista, věčný snílek, vždycky vidíš sklenici spíš poloplnou než poloprázdnou.” Čekala jsem, že až vyrostu, trochu zmoudřím, párkrát se spálím ve vztazích a spletu se v lidech, prostě si nabiju nos, budu jiná.
Ale víte co?
Nic se nezměnilo. Pořád důvěřuju lidem, pořád se směju a někdy jsem jako malá holka.

Abych se nezbláznila, potřebuju pracovat. Práce mě nabíjí a dodává mi sílu, zároveň mě ale učí pokoře a porozumění. Zjistila jsem, že když ji děláte sakra dobře, výsledek se vždycky dostaví. 

Radek a já

Jednou z oblíbených součástí mé práce je pro mě setkávání s novými lidmi, s lidmi, kteří se vám vryjí do paměti jako třeba Radek Kovač, člověk, se kterým jsme naladěni na stejnou vlnu. 

Jednoho dne večer mi napsal na moji Facebook stránku:

Radek potřeboval prodat dům. Už to zkoušel s jinou realitní kanceláří, měli za sebou asi 40 prohlídek a nic.

Mluvili jsem spolu po telefonu, domluvili schůzku rovnou s fotografem a kameramanem a bylo to. Focení a natáčení je pro mne jako makléře trochu dlouhé, náročné, dá se říct že i unavující.

Bývá to práce na celý den, a tak si s sebou vozím jídlo. Oběd jsem si přivezla i tentokrát k Radkovi. Nesnědla jsem ho ale sama, poprosila o talíř a rozdělila se. Byly to špenátové karbanátky. Od té doby se mě Radek při každé příležitosti ptal, kdy je zase přivezu. 

Při prohlídkách jsem si v duchu říkala, že jestli budu muset přijet na další, tak jedině s karbanátky. 

Na další karbanátky ale nedošlo…

Díky placené reklamě na sociálních sítích jsme zasáhli správnou cílovou skupinu ve vhodné lokalitě, a tak jsme během prodeje oslovili celkem 23 139 lidí a reklama se zobrazila 60 943krát. 

Stránky nemovitosti https://realityheliman.cz/nemovitost/rodinny-dum-61-200m2-radosovice-u-bystrice/ tak díky tomu získaly celkem 4 504 návštěv.

Facebook reklama

Detailní čísla z webu nám ukazují, že díky příspěvkům, které dáváme na mou facebookovou stránku Míša Odvárková – Realitní makléř má stránka nemovitosti zobrazení ještě více. Uživatelé na stránce strávili v průměru 1 minutu a 48 sekund a to nám bohatě stačilo. 

Google Analytics – systém pro měření návštěvností

53 dní – přesně tolik byl tento krásný dům v Radošovicích v naší inzerci.

10. 12. 2020 byla podepsaná výhradní dohoda.

Výsledkem je podpis rezervační smlouvy 2. 2. 2021, a to, prosím pěkně, dokonce i bez karbanátků ☺ (ale vsadím se s vámi, že se na ně bude Radek ptát i příští týden, kdy budeme řešit podpis kupních smluv…)

Rozhodla jsem se, že při předání si na nich pochutnáme společně.
I nenadálé situace jsme úspěšně zvládli a závěrečným a milým překvapením pro mě bylo, když Radek doporučil mé služby dalším lidem.

Moc děkuji, Radku, za důvěru!

Míša Odvárková

Chcete pomoci s prodej nebo pronájmem Vaší nemovitosti?

Kontaktujte mě na telefonní čísle +420 732 914 682 nebo napište na email misa.odvarkova@realityheliman.cz

Compare listings

Compare