fbpx

Petra Kovalčíková

Realitní makléř

Krátké představení - Petra Kovalčíková

Jmenuji se Petra Kovalčíková, je mi 38 let a k práci realitního makléře jsem se dostala úplně náhodou. V roce 2008 jsem odcestovala do Londýna, kde po dvou letech odpracovaných v pohostinství mě oslovila realitní společnost a nabídla mi práci makléřky. Jelikož jsem člověk, který neposedí a těší mě pomáhat, vyřizovat, organizovat a radit druhým, práci makléřky jsem si hned zamilovala. V Česku jsem přes 4 roky a ráda Vám nabídnu kvalitní a profesionální servis zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí.

Ve volném čase se zabývám výživovým poradenstvím, moc ráda vařim, trávím hodně času v přírodě, baví mě turistika, plavání, slunění, jízda na kole a jóga.

——-

My name is Petra Kovalčíková, i am 38 years old. Becoming a real estate agent was a coincidence. In 2008 I have moved to London, where after two years of working in hospitality I have started to search for something different which would fulfill me more and because i already had an experience working in a real estate agency  as an assintant in Prague before i left, a real estate offfice offered me a job. Since i am a person who can not sit around all day, and i love to help, give advise, organize and sort things out for others, I fell in love with this job. It has already been 5 years since i am back in Prague and I am offering you a very good quality and proffesional servise of a sales and lettings negotiator. I am also a whole foods plant based nutritionist, i love to coook, i spent a lot of time in nature, i love turism, swimming, cycling and i started practicing joga. 

Seřadit podle:
  • 3,490,000Kč

Rodinný dům 7+1, 290 m2, Zdeslav u Rakovníka, Čistá

  • 3,490,000Kč
29, Zdeslav, Čistá, okres Rakovník, Střední Čechy, 27034, Česko
  • 7+1 Dispozice
  • 290
    m2
7 měsíci zpátky

Compare listings

Compare