Kariéra

Staň se členem týmu profesionálů

Otevíráme nové pozice!

pexels-fauxels-3184418

Kdo jsme?

Společnost Reality Heliman s.r.o. vznikla jako tým realitních makléřů, kteří na realitním trhu působí řadu let a vnášejí do něj profesionalitu, vysokou odbornost a kvalitu. Dělají dobré jméno jak sobě, tak celému realitnímu trhu. Používají nejmodernější technologie, spolupracují s profesionály, neustále se vzdělávají. Od svého založení v říjnu 2019 zobchodovala společnost přes šedesát nemovitostí, primárně od klientů, kteří byli na doporučení, nebo se na společnost obrátili sami.

Chceme nabízet našim klientům nejkvalitnější služby!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jako mladá společnost si uvědomujeme, že spojení profesionálů je nezbytné pro budování dobrého jména značky Reality Heliman s.r.o.

Aby se profesionálům u nás líbilo, a měli chuť připojit svoje jméno pod naši značku, přichystali jsme pro ně skvělé a reprezentativní zázemí, spolupráci s odborníky na vysoké úrovni a jedny z nejlepších finanční podmínek v České republice.

Co tě u nás čeká?

Přátelský a profesionální kolektiv
Osobní rozvoj
Zázemí rychle rostoucí firmy
Zajímavé finanční ohodnocení (vysoké procento provize pro vás)
Konkrétní a detailní nabídku jsme připravení představit profesionálním makléřům, kteří:

Mají vázanou živnost a splňují zákonné požadavky k provozování činnosti

Mají praxi v oboru minimálně čtyři roky nebo minimálně 50 uzavřených obchodů

Dosahují více jak 1.000.000,- Kč v ročním obratu

Pracují převážně na doporučení

Ovládají a provozují svůj osobní marketing

Mají nastavený svůj standard kvality práce: prezentaci nabídky (dron, homestaging, video, 3D a další), komunikaci se zákazníkem, přístup k zakázce

✔Pracuje primárně na kvalitu, ne na kvantitu

pexels-pixabay-327540

Pokud se chcete stát součástí našeho týmu, stačí už jen napsat.....

Mám zájem, chci více informací...


Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR

Miroslav Heliman

+ 420 608 705 230

Jednatel společnosti a realitní makléř

miroslav.heliman@realityheliman.cz

Spokojení klienti mluví za nás...

Realitní makléř Mirek Heliman je člověk na svém místě. Práci kterou dělá, dělá srdcem! Jeho profesionalita, rychlost, důkladnost i lidský přístup, úžasné. Když si někoho vybrat, tak mohu vřele doporučit bez sebemenšího zaváhání, právě jeho Mirka Helimana 100%.
Napsal/a Jitka Fialová 2.6.2020
Ze strany pana Helimana jsem dostal rychlou a efektivní komunikaci, neustálé aktualizace vývoje obchodu a obětavé plnění a rady k veškerým formalitám, ve kterých jsem tápal nebo jsem si jimi nebyl jistý. V žádném okamžiku jsem neměl pocit, že by pro mě důležitou koupi bytu podceňoval nebo preferoval jiná pracovní jednání. Profesionality kombinované s přátelským až kamarádským přístupem si vysoce cením. Takže doporučuje deset Dobrovských z deseti.
Napsal/a Pavel Dobrovský
100% přístup ze strany p.Helimana a 100% mojí spokojenosti.
Napsal/a Petr Fofoňka
Pan Heliman Miroslav je professional, byla jsem velice spokojená s jeho službami.
Napsal/a Jiřina Hýlová
Pan Heliman byl celou dobu velice vstřícný, profesionální a co slíbil to dodržel. Vyšel vstříc i nad rámec základních povinností, velice dobrá spolupráce!
Napsal/a Petr Svejkovský 21.6.2018
Práci realitního makléře pana Helimana hodnotím jako excelentní. Na FB jsem loni narazila na stránky pana Helimana, váhala jsem zda oslovit. Nakonec nelituji, že jsem pana Mirka kontaktovala. Pomohl mi ve velmi složitém prodeji chaty. Jeho víc než profesionální přístup, ochota, rychlost jakou vyřešil prodej mé chaty mě dostala. Vše zařídil, vysvětlil i mimo pracovní dobu. Jeho služby jsou víc než 100%. Vřele doporučuji. A Vám Miro tímto ještě jednou moc a moc děkuji.
Napsal/a Jana Becková 5.2.2020
Se službami pana Helimana, jsem byla maximálně spokojena. Děkuji mu tímto za jeho ochotu, vstřícnost a především komunikaci. Poradil, zařídil, pomohl se vším. Jednoznačně doporučím každému, kdo bude potřebovat služeb zkušeného a ochotného realitniho makléře.
Napsal/a Klára Heringová 4.4.2019
Obrovský profesionál, perfektní člověk, pracovitý, svědomitý a navíc s lidským přístupem, pokud se rozhodnete s ním spolupracovat při prodeji Vaší nemovitosti, udělali jste to nejlepší rozhodnutí.
Napsal/a Martin Románek 14.01.2019

Nemovitosti k prodeji

Kontakt

Compare listings

Compare