Další prodej díky sociálním sítím…

Můj marketingový guru Martin, mne neustále upomíná kvůli příspěvkům na Facebooku, placeným propagacím, článkům…Vždy to začíná zprávou: ,,Míšo, nějaké novinky? Stalo se ve vašem realitním světě něco? Pojďme něco podpořit ať to prodáte. Potřebujete další nábory? Pojďme to vymyslet. Musíte jít vidět….“

O tom jaká je síla sociálních sítí jsem se přesvědčila už předloni na podzim. Díky jednomu příspěvku a následné placené propagaci se mi podařilo prodat luxusní rodinný dům v Horním Skrýchově.

Moc jsem tomu nevěnovala pozornost. Přeci jen jsem realitní makléř a ne odborník na sociální sítě, ale tehdy se potvrdilo, že to opravdu má smysl. Zarezervovat dům během 3 dnů co jsme zveřejnili na Facebook stránku, že připravuji tuto nemovitost k prodeji? A ještě k tomu za nejvyšší cenu. V té době pro mě osobně nečekané a dnes už pro náš celý tým standardní postup. Tohle je jenom zlomek z toho co děláme abychom pro klienty udělali maximum.

Podobný příběh byl u prodeje bytu v Hořovicích…Když jsem byla na první schůzce ohledně prodeje tohoto bytu, dostala jsem jasný pokyn: ,,Míšo nezapomeňte udělat pár fotek, šoupneme to na Facebook a podpoříme.“ Jsem zvyklá poslouchat odborníky a tak jsem cvakla foto, domluvila s majitelkou a jela domů.

Martin večer zveřejnil upravenou fotku, aby bylo na první dobrou vše hned poznat o jakou nemovitost se jedná, já napsala info, které jsem k bytu měla.

Uf, dobrá práce. Hned ten večer se vše rozjelo, ráno jsem vstala a několik zpráv a zájemců….Už další týden se mělo jeno fotit, natáčet, prostě připravovat.

Jaké bylo překvapení, když lidé začali psát, kdy bude byt v nabídce, kdy budou fotky a rovnou se ptali, kdy se mohou přijet podívat. Nakonec jsme se domluvili, že ve čtvrtek budeme na místě a že mohou přijít. Když jsme přijeli, vrhli jsme se do práce. Začali jsme fotit, řešili co řekneme do videa…A víte co? Za chvíli mi zvonil telefon. ,,Dobrý den Míšo, jsem dole před domem, mohu se podívat na byt? Víte, utrhl jsem se z práce, říkala jste, že tu budete a když se mi bude byt líbit, nechci aby mi utekl.“

Byt se líbil. Pan Honza odešel s tím, že by se ještě zajel podívat tatínek. Říkám: ,,Jasně, není problém, ať přijede.“

Blížíme se k závěru a to už asi tušíte jak to dopadlo. Tatínek přijel, viděl a koupil. Nepodepisovala se rezervační smlouva, šlo se rovnou do kupních smluv, domluva byla jasná, máme peníze a chceme co nejdříve bydlet. Opět bez slevy za plnou cenu.

Tento příběh začal lehce před Vánocemi a 19. ledna jsme byt předali. Vše hotovo.

To co denně vidíte u nás na Facebookových stránkách opravdu smysl dává a dělá pro klienta maximum – perfektní fotky, propracovaná videoprohlídka, emotivní texty a další….

Reference a spokojenost paní majitelky s celým procesem od A až do Z mluví za vše.

Chtěli byste prodat nemovitost?

Ráda vám pomůžu.

Zavolejte mi na telefonní číslo +420 732 914 682 nebo napište na email misa.odvarkova@realityheliman.cz
Společně určitě něco vymyslíme.

Compare listings

Compare