10 důvodů, proč si vybrat právě nás Reality Heliman, při prodeji vaší nemovitosti…

V dnešním dynamickém a těžko předvídatelném světě realit je výběr správného partnera při prodeji nemovitosti naprosto klíčový. Náš realitní tým makléřů je tady, aby vás ujistil, že prodej proběhne hladce, efektivně a v souladu s vašimi požadavky. Není žádným tajemstvím, že dnes rozhoduje prodejní cena, ale je samozřejmě hned několik částí, které pomohou k tomu, aby se vám povedlo rodinný dům, byt nebo pozemek prodat. Na čem si zakládáme a v čem se naše služby odlišují od ostatních? Ukážeme vám 10 jasných důvodů, proč je volba využití našich služeb nejlepší volbou.

1. Osobní konzultace

Na úvod je vždy nejlepší se setkat osobně. Detailně projdeme vaše přání a požadavky, jaké jsou možnosti a pokud se domluvíme, jaké budou další kroky v rámci procesu.

2. Důkladná analýza trhu

Provádíme podrobnou analýzu trhu v dané lokalitě, využíváme přitom nejmodernější nástroje a aktuální data, což nám umožňuje nastavit reálnou tržní cenu a odhadnout optimální dobu prodeje vaší nemovitosti.

3. Mistrovská prezentace

Na tomto kroku si zakládáme, snažíme se, aby dům, byt nebo pozemek vypadal tak, aby zájemců bylo co nejvíce a my společně našli toho správného. Využíváme vše, co se v dnešní době dá – profesionální fotografie, mluvená video prohlídka, virtuální prohlídka, půdorysy, home staging a další…

Ukázka video prezentace nemovitosti

4. Marketing

Každé nemovitosti tvoříme marketingovou strategii na míru, přizpůsobujeme vše cílové skupině. Investujeme desítky tisíc Kč do každé zakázky, abychom využili potenciál dnešních sociálních sití. Inzerce na nejnavštěvovanějších realitních serverech je samozřejmostí. Každá nemovitost má vlastní webovou prezentaci. Na co tvořit krásnou prezentaci, když ji nikdo neuvidí? To se u nás nestane!

Jedna z mnoha ukázet na sociálních sítích…

5. Bezpečnost a právní expertiza

Krok, který dělá většina z vás jednou za život musí být bezpečný. Naše spolupráce s renomovanou advokátní kanceláří Poupě-Švehlík garantuje bezpečný a transparentní průběh celého obchodního procesu, včetně vypracování všech nezbytných smluv a dokumentů.

6. Individualizované finanční poradenství

Spolupracujeme s hypotečním specialistou Tomášem Pavlovským, který má přes 20 let praxe a dokážeme vám nabídnou individuální poradenství a pomůžeme vám získat ten nejlepší úvěr dle vašich potřeb.

7. Komplexní služby PENB

Zajišťujeme veškerou administrativu spojenou s vypracováním průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), což je další nezbytný krok pro úspěšný prodej vaší nemovitosti.

8. Profesionální personalizace staveb

Nabízíme službu pasportizace staveb, která zajišťuje, že všechny potřebné dokumenty reflektují aktuální stav nemovitosti. Podle § 125 odst. 1 zákona 183/2006 Sb. musí mít každý majitel prodávající rodinný dům kupujícícím předat dokumentaci skutečného stavu, proto nabízíme i tuto službu pokud dokumentace stávajícího stavu chybí.

9. Kompletní geodetické služby

Nabízíme komplexní geodetické služby, zahrnující vyhotovení geometrických plánů a vytyčení vlastnických hranic.

10. Výsledky

Všechny body předtím by neznamenaly tolik, kdybychom neměli výsledky. Jsme tým už 3 roky, ale zkušenosti máme více jak desetileté, než jsme se transformovali do týmu Reality Heliman.

Za tu dobu (3 roky) se nám podařilo prodat přes 150 nemovitostí v hodnotě přes 700 miliónů Kč.

Na závěr

Chceme vám nabídnout nejen profesionální služby, ale také osobní přístup, který je založen na důvěře a transparentnosti. Věříme, že tímto způsobem můžeme nabídnout skutečnou hodnotu a spokojenost pro naše klienty. Vyberte si nás, a získejte partnera, který vám bude stát po boku a pomůže vám realizovat vaše přání. Ať už jde o prodej vaší stávající nemovitosti nebo nákup nového domova, jsme zde pro vás, abychom zajistili, že váš zážitek bude hladký, bezpečný a úspěšný. Přidejte se k našim spokojeným klientům a objevte, proč jsme tou nejlepší volbou na realitním trhu. Děkujeme, že si vybíráte nás!

Rádi byste prodali nemovitost?

Děláme reality profesionálně a přesto srdcem.


Rádi byste prodali nemovitost?

Klidně zavolejte +420 608 705 230 nebo napište na email miroslav.heliman@realityheliman.cz

Compare listings

Compare