Co se skrývá pod hladinou…Za prací Reality Heliman…

Celkem nedávno jsme Vám dali nahlédnout na čísla prodaných nemovitostí za uplynulý rok. To, co však vidíte, je jen třešnička na dortu, výsledek naší práce, tzv. špička ledovce která je viditelná nad hladinou.

Dnes vám chci ukázat, co zatím vším stojí. 

Loňský rok byl úspěšný nejen v počtu zobchodovaných nemovitostí, kdy jsme oproti roku 2020 vzrostli 90%  v obratu, ale i příchodu zkušených kolegyň Šárky a Jany. 

V První řadě jsme za uplynulý rok vyřídili celkem 1 059 poptávek klientů na námi inzerované nemovitosti, které jsme inzerovali jak na největším realitním serveru Sreality, tak i na realitním serveru Reality Idnes a taktéž na našem webu www.realityheliman.cz.

V kampaních na podporu prodeje jsme na sociálních sítích utratili dohromady 376 640,88 Kč, těmito kampaněmi jsme oslovili celkem 1 121 244 lidí, reklama se zobrazila 6 787 967x a na webu www.realityheliman.cz jsme zaznamenali 291 864 návštěv.

Ukázka denní návštěvnosti webu www.realityheliman.cz

Jen za prohlídkami jsme za uplynulý rok najezdili 57.104 km, nepočítáme do toho jízdy na první schůzky s klienty, kteří nás díky naší práci oslovili. Kolik to bylo hodin strávených na cestách, přípravami nemovitostí k prodeji, na prohlídkách se zájemci, kolik bylo telefonických hovorů ať už s úřady, právníky, klienty nevyjímaje, to nikdo nespočítá a ani si to netroufám odhadovat. 

Rozjeli jsme také mimo hranice naší krásné země, do zahraničí ať už to byla Itálie, konkrétně úžasná vesnička Rocapreturro, kde máme nyní na prodej dva byty, nebo na Slovensko, kde máme v prodeji hotel a rodinný dům ve Velkém Mederu. 

Rocapreturro – V této úchvatné lokalitě jsou byty k prodeji.

Loňský rok byl z pracovního hlediska nadmíru úspěšný, to ale neznamená, že usínáme na vavřínech. Naopak, pro nás je to hnací motor do roku 2022, kde chceme naši práci dále posouvat k ještě větší spokojenosti našich klientů. A myslím, že máme našlápnuto celkem dobře! 

Příspěvek na Facebooku ze 7.1.2022

Držte nám palce a buďte s námi. Pokud chcete prodat nemovitost, můžete se nám ozvat:

Klidně zavolejte +420 608 705 230 nebo napište na email miroslav.heliman@realityheliman.cz

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu.

Compare listings

Compare