Rok 2022 za námi. Pojďme se na něj podívat v číslech…

Vážení přátelé, kolegové, sledující,

většina z nás na přelomu roku vždy bilancuje uplynulý rok ať už z jakéhokoliv důvodu. I my jsme se rozhodli bilancovat uplynulý rok, který ač přinesl spousty negativních věcí a situací, určitě přinesl i spousty hezkých chvil.

Uplynulý rok se se nesl ve znamení inflace, bezprecedentního růstu energií, paliv a potravin, a v neposlední řadě i k růstu úrokových sazeb u Hypotečních úvěrů a tím i poklesu poptávky po koupi nemovitostí. Tato situace se výrazně začala promítat do realitního byznysu.

I přes to se nám v Reality Heliman s.r.o., povedlo prodat 𝟱𝟰 𝗻𝗲𝗺𝗼𝘃𝗶𝘁𝗼𝘀𝘁𝗶́, 𝘃 𝗰𝗲𝗹𝗸𝗼𝘃𝗲́ 𝗵𝗼𝗱𝗻𝗼𝘁𝗲̌ 𝗽𝗿̌𝗲𝘀 𝟮𝟳𝟬 𝟬𝟬𝟬 𝟬𝟬𝟬 𝗞𝗰̌ 𝗮 𝗱𝗮𝗹𝘀̌𝗶́ 𝟭𝟵 𝗯𝘆𝘁𝘂̊ 𝗷𝘀𝗺𝗲 𝗽𝗿𝗼𝗻𝗮𝗷𝗺𝘂𝗹𝗶.

Otevřeli jsme novou pobočku v Litoměřicích, nebylo to v ideální dobu, ale daří se nám i tam, byli jsme neskutečně aktivní na sociálních sítích kde jsme oslovili 1 251 522 lidí, reklama se zobrazila celkem 9 724 115x, z webu přišlo 374 poptávek a celkově jsme utratili 511 555,61 Kč. Upřímně musím říct, že kdyby nebylo marketingu, který děláme, tak by hodnota prodaných nemovitostí taková nebyla, realitní servery opravdu nestačí, to jsme si minulý rok jasně potvrdili.

Ano, ne vždy se vše prodalo, bohužel, tak to prostě je. Ale to patří k obchodu. Jsem rád, že ačkoliv jsme malá společnost, tak rosteme a hlavně, děláme realitní byznys férově, srdcem, ale profesionálně. Věřím, že je to vidět!

Za všemi těmi čísly, je nespočet telefonátů, schůzek, najetých kilometrů, za každou zakázkou jsou lidské příběhy, kdy každý je jiný. Ale o tom bych vám tady mohl psát dalších pár desítek hodin.

Kus této práce by nemohl vzniknout bez lidí z týmu, které mám kolem sebe ať jsou to makléři, nebo lidé, kteří sice pracují externě, ale jsou součástí týmu. Moc Vám všem děkuji, zasloužíte si plné uznání!

A jaké jsou cíle na letošní rok? Minimálně vyrovnat objem prodaných nemovitostí, ještě více investovat do marketingu. Držet nastavenou laťku nejen v prezentacích.

Ale čeho si cením opravdu nejvíc? Toho, že všechny obchody od založení naší společnosti jsou na doporučení od spokojených klientů, nebo od klientů, kteří sledují naší práci na sociálních sítích.

Díky za různý rok 2022 a hodně sil Vám všem do roku 2023!

Compare listings

Compare