Reference

Realitní makléř Mirek Heliman je člověk na svém místě. Práci kterou dělá, dělá srdcem! Jeho profesionalita, rychlost, důkladnost i lidský přístup, úžasné. Když si někoho vybrat, tak mohu vřele doporučit bez sebemenšího zaváhání, právě jeho Mirka Helimana 100%.
Napsal/a Jitka Fialová 2.6.2020
Ze strany pana Helimana jsem dostal rychlou a efektivní komunikaci, neustálé aktualizace vývoje obchodu a obětavé plnění a rady k veškerým formalitám, ve kterých jsem tápal nebo jsem si jimi nebyl jistý. V žádném okamžiku jsem neměl pocit, že by pro mě důležitou koupi bytu podceňoval nebo preferoval jiná pracovní jednání. Profesionality kombinované s přátelským až kamarádským přístupem si vysoce cením. Takže doporučuje deset Dobrovských z deseti.
Napsal/a Pavel Dobrovský
100% přístup ze strany p.Helimana a 100% mojí spokojenosti.
Napsal/a Petr Fofoňka
Pan Heliman Miroslav je professional, byla jsem velice spokojená s jeho službami.
Napsal/a Jiřina Hýlová
Pan Heliman byl celou dobu velice vstřícný, profesionální a co slíbil to dodržel. Vyšel vstříc i nad rámec základních povinností, velice dobrá spolupráce!
Napsal/a Petr Svejkovský 21.6.2018
Práci realitního makléře pana Helimana hodnotím jako excelentní. Na FB jsem loni narazila na stránky pana Helimana, váhala jsem zda oslovit. Nakonec nelituji, že jsem pana Mirka kontaktovala. Pomohl mi ve velmi složitém prodeji chaty. Jeho víc než profesionální přístup, ochota, rychlost jakou vyřešil prodej mé chaty mě dostala. Vše zařídil, vysvětlil i mimo pracovní dobu. Jeho služby jsou víc než 100%. Vřele doporučuji. A Vám Miro tímto ještě jednou moc a moc děkuji.
Napsal/a Jana Becková 5.2.2020
Se službami pana Helimana, jsem byla maximálně spokojena. Děkuji mu tímto za jeho ochotu, vstřícnost a především komunikaci. Poradil, zařídil, pomohl se vším. Jednoznačně doporučím každému, kdo bude potřebovat služeb zkušeného a ochotného realitniho makléře.
Napsal/a Klára Heringová 4.4.2019
Obrovský profesionál, perfektní člověk, pracovitý, svědomitý a navíc s lidským přístupem, pokud se rozhodnete s ním spolupracovat při prodeji Vaší nemovitosti, udělali jste to nejlepší rozhodnutí.
Napsal/a Martin Románek 14.01.2019
Pan makléř Miroslav Heliman je profesionál na svém místě, mohu jen vřele doporučit. S jeho prací při prodeji bytu v Praze jsem byla maximálně spokojená. Kupce sehnal během krátké doby a záležitosti kolem prodeje bytu dokonale vyřídil. Ještě jednou mu touto cestou za vše děkuji.
Napsal/a JUDr. Helena Hájková
Opravdu super velká spokojenost mohu jen doporučit.
Napsal/a Tomas Novotny 27.08.2020
Je úžasná, milá a vstřícná. Díky bohu i lidská.
Napsal/a Karel Havlin 06.05.2020
Skvělá práce makléře. Mohu jenom doporučit!!
Napsal/a Zdeněk Nýlt
Jménem svého manžela ještě jednou (a ještě mnohokrát) děkujeme za profesionální a nadstardatní přístup (máme s kým srovnávat). Nevím, jak paní Míšu/Odvárkovou/ oslovovat. Já jsem si tuto paní Makléřku našla a nikdy nelitovala. Kéž by byli všichni takoví.
Napsal/a Miroslav Čačka 13.09.2020
Paní Michaelu Odvárkovou jsem poznal při koupi domu v Úštěku. Již jsem v životě koupil a prodal několik nemovitostí, ale zatím jsem se nesetkal s tak profesionálním a hlavně vstřícným makléřem jako je Michaela. Michaela přistupuje ke klientům lidsky a velmi empaticky, zároveň ovšem dbá na to, aby se dodrželi všechny procesní právní náležitosti a rychle řeší případné komplikace v průběhu prodeje. Michaela se za všech okolností snažila usnadnit mě jako kupujícímu i prodávajícím život, například mi velmi pomohla s papírováním a adminem, byla dokonce ochotná přijet za mnou a vyřídit se mnou záležitosti, což rozhodně nebyla její povinnost. Pokud budu zvažovat prodej bytu v Praze, rozhodně Michaelu oslovím.
Napsal/a Jaroslav Cír 16.09.2020
Dobrý den, paní Odvárková, tímto bych Vám chtěla poděkovat za příjemnou spolupráci, rychlé kontaktování ohledně nabídky domečku, který jsme si zamilovali a i díky Vaší důvěry v nás dva, jsme jej nakonec získali k pronájmu. Osobní setkání bylo velmi uvolněné a můžu říci, že jsme se dlouho nesetkali s tak milou paní makléřkou. Přejeme Vám hodně úspěchů v této nelehké době a mnoho dalších spokojených klientů.
Napsal/a Radka Jahodová 03.10.2020
Milé, profesionalní jednání, bez jediné komplikace. Poprvé před pár lety prodala během dvou dnů byt mé dcery a do dnešní doby v naší rodině i u našich přátel prodala několik nemovitosti. Postupně se z nás stali přátele Oceňuji predevším preciznost, spolehlivost a rychlost prodeje. Vřele doporučuji.
Napsal/a Petra Štruplová 05.10.2020
Dobrý den, omlouvám se za to, že poděkování za Vaše 
perfektní služby píši až teď. Moc Vám děkuji za perfektní,
profesionální a velmi příjemný přístup. Kontakt na Vás mám
uložen a budu se těšit na další případnou spolupráci.
Napsal/a Jindřích Poděbradský 20.10.2020
Perfektní organizace prohlídky i připravených podkladů. Byt jsem nakonec nekoupil, ale jako makléře můžu pana Helimana rozhodně doporučit.
Napsal/a Daniel Pátek 08.11.2020 - prohlídka bytu 3+kk, Praha 9
Setkání s makléřkou Śárkou Kondrotovou bylo milým překvapením, ačkoli jsem se nakonec majitelkou domu nestala. Měla jsem možnost vidět naprosto profesionální přístup, znalosti v oboru a hlavně lidský rozměr, který své práci dává. Budu nadále sledovat nabídky této realitní kanceláře a věřím, že právě zde mi pomohou splnit všechny požadavky na hledanou nemovitost. Doporučuji 🙂
Napsal/a Lucie Stehlíková 23.02.2021
Ačkoliv jsem se zatím nestal zákazníkem ve smyslu realizace obchodu, tak stejně musím říct, že jsem s prací pana Helimana velmi spokojen. Při prohlídce chaty jsem se setkal s naprosto profesionálním a také velmi férovým přístupem. Má připravené a ihned posílá materiály, které je třeba z jiných realitek někdy docela dost dolovat. O objektu věděl vše potřebné a férově upozornil i na možná úskalí. Můžu doporučit...
Napsal/a Jan Ondráček 02.02.2021
Ráda bych touto cestou poděkovala paní Janě Pavlovské. Oceňuji profesionální přístup a zároveň lidský přístup, snaha vyřešit vzniklé problémy a řešit je pokud možno rychle. Já jako klient budu s velkou radostí tuto makléřku všude doporučovat. Pro mne bylo naprosto zásadní, že jsem se vůbec o nic nemusela starat a vše běželo pod vedením této skvělé makléřky. Ještě jednou děkuji a pokud bych něco v budoucnu řešila v této oblasti, opět se obrátí na osvědčený zdroj.
Napsal/a Květa Jahodová 18.10.2021
S realitní makléřkou paní Janou Pavlovskou je příjemná a věcná spolupráce, časově vychází vstříc, co se domluví platí, v průběhu prodeje/koupě i pronájmu průběžně informuje o stavu věcí.
Napsal/a Helena Literová

Compare listings

Compare