Pomáhat má smysl, pojďte do toho s námi!

My v Reality Heliman s.r.o. jsme se rozhodli podporovat pravidelnými měsíčními příspěvky nadaci Český mozek – www.ceskymozek.cz a jejich projekt České srdce.

Tento projekt finančně podporuje vážně nemocné děti a dospělé, pečující osoby a podporuje projekty a aktivity právnických a fyzických osob zaměřené na tělesně a mentálně postižené….

Proto my jako lidé, kteří mohou normálně pracovat a žít jsme se rozhodli pravidelně přispívat. Naše problémy normálních lidí jsou oproti problémům těchto lidí opravdu jenom malichernosti… Přispívat na dobrou věc nám dává smysl a bereme to vážně!

Takže je to opravdu jednoduché – pokud se na nás obrátíte s prodejem nemovitosti, tak nám stačí sdělit – #pomahamsrealityheliman a u té nemovitosti bude částka dvojnásobná! A co tedy znamená? Prodáte svoji nemovitost a ještě navíc společně pomůžeme a přispějeme více, než pravidelně přispíváme.

Pravidelný měsíční příspěvek je daný, pokud by někdo z Vás přes nás prodal nemovitost, tak měsíční částku zdvojnásobíme. #pomahamsrealityheliman

O nadaci můžete více přečíst na webu www.ceskymozek.cz

Jdete do toho s námi?

Tel.:+420 608 705 230
E-mail: info@realityheliman.cz

Compare listings

Compare